Супроводжуючий тренінг для педагогів дошкільних навчальних закладів.

02.Чер.2018
Супроводжуючий тренінг для педагогів дошкільних навчальних закладів.

Супроводжуючий тренінг для педагогів дошкільних навчальних закладів,навчально-виховних комплексів м. Житомира та  м. Бердичева, що є учасниками освітнього проекту «Сприяння освіті»

17 квітня 2018 року  в Житомирському дошкільному навчальному закладі №43  відбувся супроводжуючий тренінг для педагогів дошкільних навчальних закладів,навчально-виховних комплексів  м. Житомира та  м. Бердичева, що приєдналися у 2017 році до проекту «Сприяння освіті» в рамках Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та the LEGO, який провела тренер Світлана Бондар.

Метою даної зустрічі було підвищення рівня професійної компетентності педагогічних працівників  у використання ігрових та діяльнісних методів навчання з використанням технології  LEGO .

Тренер Світлана  Анатоліївна  Бондар провела  супроводжуючий тренінг якнайкраще. Він був результативним,  цікавим, ефективним, пізнавальним…

Завдяки   використанню  в процесі роботи   цікавих інтерактивних ігор та вправ  з розв’язанням проблемних завдань педагоги  поглибили рівень знань, вмінь  з використання  LEGO технології   в роботі з дітьми дошкільного віку.

 

Галерея зображень