Статті

31.Бер.2021
Поширені проблеми в поведінці дітей

Іноді діти поводяться жахливо: не слухають батьків, сперечаються з ними й зухвало відповідають на будь-яке зауваження, ображають своїх однолітків на дитячому майданчику, забирають речі. Батькам доводиться нелегко, коли їхні діти поводяться подібним чином. Розглянемо найбільш поширені проблеми в поведінці дитини, спробуємо з’ясувати, як їх розпізнати, як з ними впоратися. Яка поведінка вважається нормальною? Чіткого визначення … Продовжити читання “«Поширені проблеми в поведінці дітей»”

Детальніше
31.Бер.2021
Агресія у дітей

Дитяча агресивність: причини, прояви, корекція Агресія у дітей є своєрідною моделлю поведінки, яка закріплюється на довгі роки, якщо вони досягають своїх цілей. Наприклад, якщо дитина хотіла отримати чужу іграшку і їй це вдалося зробити шляхом прояви агресії, тоді у дитини виникне асоціація: агресія – це добре, вона допомагає досягти бажаного. Всі діти пробують агресивну поведінку … Продовжити читання “«Агресія у дітей. Як подолати агресію у дітей?»”

Детальніше
31.Бер.2021
Чи має дитина давати здачі

У кожного малюка рано чи пізно настає період перших контактів і взаємодій із іншими дітьми, і, на жаль, цей досвід не завжди буває приємним. Діти штовхаються та б’ються, відбирають іграшки або не хочуть ділитися ними, можуть шпурлятися піском або розламати “пасочку” – навмисне чи випадково, просто так чи зі злості. І в таких ситуаціях батьки … Продовжити читання “«Чи треба вчити дитину давати «здачі»»”

Детальніше
01.Вер.2020
Детальніше
27.Тра.2020
Фізичне виховання

    Усі батьки воліють, щоб їхня дитина росла здоровою, сильною. Міцною, але часто забувають, що розвиток фізичних якостей малюка залежить насамперед від них самих. Саме тому турбота про розвиток рухових умінь і навичок дитини повинна стати першорядним завданням батьків буквально з перших років життя людини. Звичайно, фізкультура в ранньому і дошкільному віці має асоціюватися … Продовжити читання “Фізичне виховання в сім’ї”

Детальніше