Статті

20.Кві.2021
Науково-практичний семінар

31 березня в Житомирському закладі дошкільної освіти №43  був проведений  науково-практичний  семінар  кандидатом педагогічних наук, старшим науковим співробітником лабораторії дошкільного виховання Інституту проблем виховання НАПН України – Васильєва С.А., на тему «Особливості рухового розвитку дітей раннього віку». Під час семінару педагоги презентували: приклади з досвіду роботи вихователів по технології осмисленого розвитку дітей третього року життя; … Продовжити читання “Науково-практичний семінар”

Детальніше
31.Бер.2021
Поширені проблеми в поведінці дітей

Іноді діти поводяться жахливо: не слухають батьків, сперечаються з ними й зухвало відповідають на будь-яке зауваження, ображають своїх однолітків на дитячому майданчику, забирають речі. Батькам доводиться нелегко, коли їхні діти поводяться подібним чином. Розглянемо найбільш поширені проблеми в поведінці дитини, спробуємо з’ясувати, як їх розпізнати, як з ними впоратися. Яка поведінка вважається нормальною? Чіткого визначення … Продовжити читання “«Поширені проблеми в поведінці дітей»”

Детальніше
31.Бер.2021
Агресія у дітей

Дитяча агресивність: причини, прояви, корекція Агресія у дітей є своєрідною моделлю поведінки, яка закріплюється на довгі роки, якщо вони досягають своїх цілей. Наприклад, якщо дитина хотіла отримати чужу іграшку і їй це вдалося зробити шляхом прояви агресії, тоді у дитини виникне асоціація: агресія – це добре, вона допомагає досягти бажаного. Всі діти пробують агресивну поведінку … Продовжити читання “«Агресія у дітей. Як подолати агресію у дітей?»”

Детальніше
31.Бер.2021
Чи має дитина давати здачі

У кожного малюка рано чи пізно настає період перших контактів і взаємодій із іншими дітьми, і, на жаль, цей досвід не завжди буває приємним. Діти штовхаються та б’ються, відбирають іграшки або не хочуть ділитися ними, можуть шпурлятися піском або розламати “пасочку” – навмисне чи випадково, просто так чи зі злості. І в таких ситуаціях батьки … Продовжити читання “«Чи треба вчити дитину давати «здачі»»”

Детальніше
01.Вер.2020
Детальніше