Статті

01.Вер.2020
Детальніше
27.Тра.2020
Фізичне виховання

    Усі батьки воліють, щоб їхня дитина росла здоровою, сильною. Міцною, але часто забувають, що розвиток фізичних якостей малюка залежить насамперед від них самих. Саме тому турбота про розвиток рухових умінь і навичок дитини повинна стати першорядним завданням батьків буквально з перших років життя людини. Звичайно, фізкультура в ранньому і дошкільному віці має асоціюватися … Продовжити читання “Фізичне виховання в сім’ї”

Детальніше
25.Кві.2020

РОЗВИТОК ДРІБНОЇ МОТОРИКИ       Останнім часом сучасні батьки часто чують про дрібну моторику  і необхідність розвивати.      Що ж таке дрібна моторика і чому вона така важлива? Вчені довели, що з анатомічної точки зору, близько третини всієї площі рухової проєкції кори головного мозку займає проєкція кисті руки, розташована дуже близько від мовної зони. Саме величина … Продовжити читання “Пропонуємо ознайомитися з рекомендаціями вчителя-дефектолога”

Детальніше
03.Кві.2020

   Дуже багато інформації нині ви чуєте про короновірус і тому легко можна відчути інформаційне перенасичення. Діти можуть відчувати тривогу, тому що їм важко зрозуміти інформацію, яку вони бачать в інтернеті або по телебаченню, чують від інших людей, вони стають  дуже вразливими. Відкрите обговорення та ваша підтримка допоможуть їм зрозуміти ситуацію, дотримуватися правильної поведінки. Поради … Продовжити читання “Як говорити зі своїми дітьми про коронавірусне захворювання (COVID-19)?”

Детальніше
20.Гру.2019

    17.12.2019 року  у   Житомирському  дошкільному навчальному закладі №43  згідно плану НМЦ департаменту освіти Житомирської мicькoї ради було проведено методичне об’єднання   з освітніх ліній «Дитина в природному довкіллі», «Дитина в світі культури» для вихователів  закладів дошкільної освіти м. Житомира    на тему: «Куточок природи. Організація діяльності дітей  в куточку природи в сучасному дошкільному закладі»   … Продовжити читання “Методичний захід”

Детальніше