Фізичне виховання

19.Тра.2023

В рамках проведення Тижня безпеки дитини в дошкільному навчальному закладі проводилась Спортивна розвага для дітей логопедичних груп ” Школа дорожніх наук “. Метою проведення є удосконалання вмінь дітей орієнтуватися у правилах дорожнього руху, керуватися ними, розуміти, до яких трагічних наслідків може призвести їх порушення; відпрацьовувати правила поведінки у надзвичайних дорожньо-транспортних ситуаціях. Безпека дитини – одна … Продовжити читання “Спортивна розвага “Школа дорожніх наук””

Детальніше
03.Тра.2023

Наприкінці квітня в дошкільному закладі був проведений День Здоров’я « Про здоров’я треба знати, про здоров’я треба дбати». Діти старшої групи разом з інструктором з фізичної культури Козачук Ніною Миколаївною та вихователем старшої групи Ткачук Тамарою Василівною закріпили знання про способи оздоровлення організму, формували основи здорового способу життя, поняття про можливості вдосконалення свого організму. Виховували … Продовжити читання “Про здоров’я треба знати, про здоров’я треба дбати”

Детальніше
27.Тра.2020
Фізичне виховання

    Усі батьки воліють, щоб їхня дитина росла здоровою, сильною. Міцною, але часто забувають, що розвиток фізичних якостей малюка залежить насамперед від них самих. Саме тому турбота про розвиток рухових умінь і навичок дитини повинна стати першорядним завданням батьків буквально з перших років життя людини. Звичайно, фізкультура в ранньому і дошкільному віці має асоціюватися … Продовжити читання “Фізичне виховання в сім’ї”

Детальніше
23.Бер.2018

Кучинська Лілія Фотіївна вихователь – методист Житомирського дошкільного  навчального  закладу №43    «Фізичне виховання як один із пріоритетних напрямків освітньої роботи, який забезпечує  систематичний оздоровчий  вплив на організм дитини»   «Виховання фізичної культури – це, по-перше  турбота про здоров’я і збереження життя  як найвищої цінності, по-друге система роботи, що забезпечує гармонію фізичного розвитку та духовного … Продовжити читання “Фізичне виховання як один із пріоритетних напрямків освітньої роботи”

Детальніше