Медицина

03.Кві.2020

   Дуже багато інформації нині ви чуєте про короновірус і тому легко можна відчути інформаційне перенасичення. Діти можуть відчувати тривогу, тому що їм важко зрозуміти інформацію, яку вони бачать в інтернеті або по телебаченню, чують від інших людей, вони стають  дуже вразливими. Відкрите обговорення та ваша підтримка допоможуть їм зрозуміти ситуацію, дотримуватися правильної поведінки. Поради … Продовжити читання “Як говорити зі своїми дітьми про коронавірусне захворювання (COVID-19)?”

Детальніше
02.Кві.2018

Роль медичної сестри в дошкільному навчальному закладі неможливо переоцінити. Медичні сестри не лише постійно контролюють стан здоров’я і за потреби надають першу долікарську допомогу вихованцям, а й: контролюють дотримання розпорядку дня; рухового режиму та навчального навантаження дітей; опікуються оздоровленням, загартуванням, дитячим харчуванням. Також стежать за: санітарно-гігієнічним станом приміщень; проводять санітарно-просвітницьку роботу з дітьми та їхніми … Продовжити читання “Роль медичної сестри в дошкільному навчальному закладі”

Детальніше
02.Кві.2018

Медичне обслуговування в дошкільному навчальному закладі № 43 здійснюється згідно Закону України «Про дошкільну освіту» (2017 р.), постанови Кабінету Міністрів 06.2002 року № 826 «Порядок медичного обслуговування дітей у дошкільному навчальному закладі»,спільного наказу МОЗ та МОН України від 30.08.2005 року № 432/496 «Про вдосконалення організації медичного обслуговування дітей у дошкільних навчальних закладах», Санітарного регламенту для … Продовжити читання “Медичне обслуговування в дошкільному навчальному закладі №43”

Детальніше