Психолог

31.Бер.2021
Поширені проблеми в поведінці дітей

Іноді діти поводяться жахливо: не слухають батьків, сперечаються з ними й зухвало відповідають на будь-яке зауваження, ображають своїх однолітків на дитячому майданчику, забирають речі. Батькам доводиться нелегко, коли їхні діти поводяться подібним чином. Розглянемо найбільш поширені проблеми в поведінці дитини, спробуємо з’ясувати, як їх розпізнати, як з ними впоратися. Яка поведінка вважається нормальною? Чіткого визначення … Продовжити читання “«Поширені проблеми в поведінці дітей»”

Детальніше
31.Бер.2021
Агресія у дітей

Дитяча агресивність: причини, прояви, корекція Агресія у дітей є своєрідною моделлю поведінки, яка закріплюється на довгі роки, якщо вони досягають своїх цілей. Наприклад, якщо дитина хотіла отримати чужу іграшку і їй це вдалося зробити шляхом прояви агресії, тоді у дитини виникне асоціація: агресія – це добре, вона допомагає досягти бажаного. Всі діти пробують агресивну поведінку … Продовжити читання “«Агресія у дітей. Як подолати агресію у дітей?»”

Детальніше
31.Бер.2021
Чи має дитина давати здачі

У кожного малюка рано чи пізно настає період перших контактів і взаємодій із іншими дітьми, і, на жаль, цей досвід не завжди буває приємним. Діти штовхаються та б’ються, відбирають іграшки або не хочуть ділитися ними, можуть шпурлятися піском або розламати “пасочку” – навмисне чи випадково, просто так чи зі злості. І в таких ситуаціях батьки … Продовжити читання “«Чи треба вчити дитину давати «здачі»»”

Детальніше
01.Вер.2020
Детальніше
03.Кві.2020

   Дуже багато інформації нині ви чуєте про короновірус і тому легко можна відчути інформаційне перенасичення. Діти можуть відчувати тривогу, тому що їм важко зрозуміти інформацію, яку вони бачать в інтернеті або по телебаченню, чують від інших людей, вони стають  дуже вразливими. Відкрите обговорення та ваша підтримка допоможуть їм зрозуміти ситуацію, дотримуватися правильної поведінки. Поради … Продовжити читання “Як говорити зі своїми дітьми про коронавірусне захворювання (COVID-19)?”

Детальніше