Батькам

15.Січ.2021
Детальніше
19.Лис.2020
Детальніше
30.Сер.2020
Як діяти щоб не захвооріти

Прийом дітей в ЖДНЗ № 43 здійснюється з 7:30 до 8:30 З 8:30 до 17:00 вхід в дошкільний заклад зачинений На вході в дитячий садок Вас зустрічає медична сестра і дитині вимірює температуру безконтактним термометром Батьки обов’язково мають бути в захисній масці Вихователь зустрічає дітей на ігровому майданчику куди приводять батьки дотримуючись усіх вимог (дотримуватись … Продовжити читання “Алгоритм прийому дітей в ЖДНЗ № 43 під час роботи в умовах адаптивного карантину”

Детальніше
21.Тра.2020

Шановні батьки! Уряд проінформував громадськість про продовження карантину в Україні до 31 жовтня 2020 року Для безпечного перебування дітей в дошкільному закладі має бути забезпечено проведення підготовчої роботи, що направлена на виконання рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів. А саме забезпечення  : постійної дезінфекції приміщень та обладнання; температурного скринінгу; обмеженості ігрового середовища; специфіки освітнього процесу; дотримання … Продовжити читання “Увага! Батькам!”

Детальніше
25.Кві.2020

Рекомендації для батьків     Кожна дитина відчуває природну потребу в активному русі. І дуже важливо, коли в сім’ї її зуміють скерувати у належне русло, тобто зробити фізкультуру не просто обов’язковим, але й улюбленим режимним моментом малюка. Саме систематичність таких занять буде доброю запорукою того, що син чи дочка зростатимуть здоровими, спритними, сильними, матимуть правильну … Продовжити читання “Гімнастика вдома”

Детальніше