Батькам

22.Сер.2023
Детальніше
27.Лип.2023

Ляльковий театр “Іскорки суперсили” завітали до садочка та погралися з дітками, навчали дотримуватися черги та чекати, коли це важливо; розповідали як розрізняти емоції друзів; навчали умінню просити пробачення, якщо когось скривдив чи заподіяв шкоду, а також демонстрували, як цікаво гратися разом.

Детальніше
27.Лип.2023

Процес адаптації дитини до умов дошкільного закладу досить часто являється драматичною подією, що зачіпає всі сфери життєдіяльності малюка. У дитячому садку все не так, як удома: суворіший розпорядок дня, незнайомі дорослі й діти, незвичні вимоги… Але головне – розлучення з мамою. Усе це може викликати у дітвори напруження і навіть тривожність. Такий емоційний фон негативно … Продовжити читання “Крокуємо з малечею дорогою адаптації”

Детальніше
17.Лип.2023

Головні правила відвідування лісу: відвідування лісів у прикордонних районах є смертельно небезпечним; нехтування попереджувальними знаками «СТОП МІНИ» смертельно небезпечно; виконання розвороту на лісовій дорозі може спричинити наїзд на міну, що загрожує смертю; з’їжджати з лісової дороги на обочину заборонено; розтягувати або перетинати штучно зроблені завали деревини в лісі становить смертельну небезпеку; подбайте про рідних та … Продовжити читання “Інформаційно-роз’яснювальна робота «СТОП МІНИ»”

Детальніше
04.Кві.2023

    3 квітня 2023 року відбувся другий міні вебінар «Потенціал цифрового освітнього контенту» із циклу вебінарів для батьків «Цифрове середовище для моєї родини» у рамках формувального етапу наукового дослідження за темою «Цифрове середовище для забезпечення батьків дітей раннього і дошкільного віку дидактичними матеріалами» (2022-2024 рр.). Спікер заходу: Васильєва Світлана Андріївна, кандидат педагогічних наук, провідний … Продовжити читання “Потенціал цифрового освітнього контенту для дітей та дорослих”

Детальніше