Круглий стіл за участю батьків  дітей середнього дошкільного  віку   та педагогічних працівників.

02.Чер.2018
Круглий стіл за участю батьків  дітей середнього дошкільного  віку   та педагогічних працівників.

Круглий стіл за участю батьків  дітей середнього дошкільного  віку   та педагогічних працівників    на тему: «Ефективність співпраці  педагогів і  батьків  у всебічному розвитку  життєво компетентної особистості  дитини»

10.05.2018 р. в  Житомирському дошкільному навчальному закладі №43  пройшло засідання  круглого столу за участю батьків  дітей середнього дошкільного  віку  та педагогічних працівників  на тему: «Ефективність співпраці  педагогів і  батьків  у всебічному розвитку  життєво компетентної

особистості  дитини». Згідно плану заходу   вихователем-методистом  Лілією Фотіївною   Кучинською  було презентовано  для батьків програмно-методичний  комплекс  «Впевнений старт» для дітей старшого дошкільного віку.

Слід зауважити, що саме зміст освітньої програми «Впевнений старт» для   дітей  старшого  дошкільного   віку, авторами якої  є  Піроженко Т.О, Гавриш Н.В.,Брежнєва О.Г.,Кіндрат І.Р., Корнєєва О.Л, Рагозіна В.В.,  Рогозянський О.С., Хартман О.Ю., ставить за мету реалізацію компетентнісного  підходу до розвитку  старшого дошкільника,  враховує стратегічний курс розвитку системи освіти України загалом та  забезпечує її наступність.

Комплект розроблений для всіх учасників освітнього процесу: вихователів, дітей старшого дошкільного віку і їх батьків та містить: Книгу вихователя, Книгу дошкільника + альбом, Книгу для батьків.

Доречно відмітити, що  до Книги вихователя і Книги для батьків  пропонується інформаційна скринька з посиланням  на інтернет-портал з методичним та дидактичним матеріалами та відео-контентом від авторів програми.

Також батькам  було продемонстровано  переваги та можливості  освітньої діяльності   з дітьми старшого дошкільного віку за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт» в умовах підготовки  їх до навчання  у Новій українській школі.

Галерея зображень