Методичний захід

22.Гру.2018
Методичний захід

29.11.2018 р.  у   Житомирському  дошкільному навчальному закладі №43  згідно плану НМЦ департаменту освіти Житомирської мicькoї ради було проведено методичне об’єднання   з освітніх ліній «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі», «Гра дитини» для вихователів  закладів дошкільної освіти м. Житомира    на тему: «Інтеграція  ігрових та діяльнісних LEGO-технологій в освітній процес закладу дошкільної освіти»

В рамках методичного об’єднання    учасникам було запропоновано  відкритий перегляд інтегрованого заняття з дітьми старшого  дошкільного віку за освітньою програмою «Впевнений старт», яке провела вихователь Фідоровська Любов Тофіліївна.  Блок «Спілкування і взаємодія». Тема «Хочу і можу». Спільне коло. Гра-стратегія «Іграшкова крамниця».

В процесі спільного кола педагогом  було продемонстровано діяльнісний підхід до дошкільників, який  спрямований на розвиток ключових компетентностей і наскрізних умінь особистості , застосування   ними набутих знань у практичній діяльності, формування вмінь самопрезентації і діяльності дітей  в  парі, команді. +(фото №1-9)

 Варто зауважити, що діяльнісний підхід був вдало реалізований  через інтеграцією   ігрових і  діяльнісних  LEGO технологій, в процесі  яких старші дошкільники  із цікавістю та задоволенням  виконували різні завдання з використанням  LEGO Duplo Play Box, Six Bricks.

Згідно плану  методичної форми роботи вихователь – методист закладу Кучинська Лілія Фотіївна провела для учасників методичного об’єднання  майстер-клас  з упровадження методики компетентнісного навчання «Шість цеглинок»  та ігрових і  діяльнісних LEGO-технологій в освітній процес ЗДО.

Галерея зображень