Наші досягнення

Наші досягнення
Loader Loading...
EAD Logo Taking too long?

Reload Reload document
| Open Open in new tab

Заклад є дипломантом:

 • Четвертої міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти 2013» в номінації «Використання інновацій в дошкільній освіті» з досвіду роботи педагогічних працівників та інструктора з фізичної культури Козачук Ніни Миколаївни на тему: «Організація та проведення Днів здоров’я і Тижнів фізкультури з використанням здоров’язбережувальних та здоров’яформуючих інноваційних технологій»;
 • VІІ Міжнародного форуму «Інноватика в сучасній освіті – 2015», де було представлено досвід творчого колективу вчителів-логопедів закладу Шабуніної Валентини Юріївни, Камозіної Наталії Олександрівни, Рогузько Тетяни Володимирівни, вчителя – дефектолога Корнійчук Тетяни Миколаївни в номінації «Авторські підручники, посібники, програми»;
 • Восьмої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2017» в номінації «Організація внутрішньошкільної науково – методичної роботи» з досвіду роботи вихователя-методиста ЖДНЗ №43 Кучинської Лілії Фотіївни на тему: «Інтеграція інтерактивних методів в систему методичної роботи з педагогами як складової забезпечення ефективності освітнього процесу в ДНЗ»;
 • ІХ Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій 2017 року, в номінації «Інновації у сфері дошкільної освіти», де було представлено досвід вихователя-методиста ЖДНЗ №43 Кучинської Л.Ф на тему: «Використання інтерактивних методів в системі семінарських занять з педагогами як засобу підвищення їх професійної компетентності» та надруковано в науковому збірнику «Матеріали девятого Міжнародного фестивалю педагогічних інновацій».
 • Досвід педагогічного колективу закладу нагороджений грамотою за І місце в огляді – конкурсі напрацювань педагогічних працівників та педагогічних колективів м. Житомира з удосконалення навчально-виховного процесу з БЖ в номінації: «Напрацювання педагогічних працівників ЗНЗ та ДНЗ з питань формування безпечної поведінки вихованців»(2014р.).
 • Педагогічний колектив закладу є дипломантом ІІ туру (обласного) Всеукраїнського огляду – конкурсу на кращий стан фізичного виховання в дошкільних навчальних закладах (2014р.), І туру (міського) у березні 2018р..
 • Досвід творчого колективу вчителів-логопедів ЖДНЗ №43 Шабуніної Валентини Юріївни, Камозіної Наталії Олексндрівни, Рогузько Тетяни Володимирівни, вчителя-дефектолога Корнійчук Тетяни Миколаївни нагороджений дипломами І ступеня міської педагогічної виставки
 

«Сучасна освіта Житомира – 2015, 2016, 2017,2018» та обласної педагогічної виставки «Сучасна освіта Житомирщини – 2015, 2016, 2017,2018» в номінації «Авторські підручники, посібники, програми».

 • Вчитель-логопед ЖДНЗ №43 Шабуніна Валентина Юріївна нагороджена грамотами фотоконкурсу Інтернет – портал рейтингу освітніх закладів України: ІІ місце за підсумками конкурсу у загальному заліку «100 кращих ДНЗ України» в номінації «Кращий логопедичний кабінет ДНЗ» – 2013 та І місце за підсумками конкурсу на обласному рівні у тій же номінації (грудень 2013р.).
 • Вчитель-логопед ЖДНЗ №43 Кашинська Галина Василівна нагороджена грамотами фотоконкурсу Інтернет – портал рейтингу освітніх закладів України: ІІІ рейтингове місце за підсумками конкурсу у загальному заліку «100 кращих ДНЗ України» в номінації «Кращий логопедичний кабінет ДНЗ» – 2016, І місце за підсумками конкурсу на міському рівні та ІІ місце за підсумками конкурсу на обласному рівні у тій же номінації (2016р.)
 • ЖДНЗ №43 нагороджений грамотою фотоконкурсу Інтернет – портал рейтингу освітніх закладів України за І зайняте рейтингове місце серед ДНЗ Житомирської області у загальному заліку конкурсу «Краща групова кімната» » – 2014 (вихователі Журід Алла Миколаївна ,Сокирко Оксана Олександрівна).
 • Колектив закладу багато років поспіль починаючи з 2011р.– 2017р.р. є переможцем щорічної міської та обласної виставки юннатівської творчості «Барви Полісся»,«Мій рідний край, моя земля» ,«Український сувенір» та нагороджений дипломами І ступеня.
 • Колектив закладу є дипломантом та переможцем щорічного міського мистецького фестивалю «Мати. Родина. Україна» у 2015р., 2016р., 2017р. і нагороджений дипломами І ступеня та цінними подарунками від Житомирської міської ради.
 • Вихователь Нечипорук Ольга Михайлівна та вихованець спеціальної групи Кравчук Михайло є переможцями, що посіли ІІІ місце у Національному етапі XI Мiжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Загадкове життя домашніх улюбленців» у номінації «Можу вас розважити»(відеоролик) та нагороджені грамотою Нацiонального еколого -натyралiстичного центру учнiвської молодi МОН України.
 • Вихователі Нечипорук Ольга Михайлівна спільно з вихованцем спеціальної групи Кравчук Михайлом; Нечипорук Анна Юріївна спільно з вихованцями старшої групи Булавко Мариною, Гаврилюк Софiєю; Журід Алла Миколаївна спільно з вихованкою спеціальної групи Рудкiвською Емiлiєю є дипломантами обласного етапу XI
 

Мiжнародного конкурсу еколого-валеологічної спрямованості «Загадкове життя домашніх улюбленців» (сiчень-лютий 2018 р.).

Творчі знахідки та статті педагогічних працівників закладу:

 • Досвід вихователя-методиста ЖДНЗ №43 Кучинської Лілії Фотіївни висвітлено в збірниках науково-методичних праць та фахових виданнях:
 • Стаття на тему «Інтеграція інформаційно-комунікаційних технологій в систему методичної роботи з педагогічними працівникам» нагороджений дипломом І ступеня обласної педагогічної виставки «Сучасна освіта Житомирщини – 2014» та надрукований в збірнику науково-методичних праць «Формування професійної компетентності майбутніх педагогів дошкільної та початкової освіти» ЖДУ ім. І.Франка у 2014 р..
 • Стаття на тему: «Інтеграція інтерактивних методів в систему методичної роботи з педагогами як складової забезпечення ефективності освітнього процесу в ДНЗ» нагороджений дипломом І ступеня міської педагогічної виставки «Сучасна освіта м. Житомира – 2017» та обласної педагогічної виставки «Сучасна освіта Житомирщини – 2017 », а також надрукований в збірнику науково-методичних праць «Сучасні тенденції і пріоритети компетентнісного підходу в підготовці майбутніх фахівців дошкільної та початкової освіти» ЖДУ ім. І.Франка у 2016р..
 • Друкація з досвіду роботи: «Сучасні підходи до навчання дітей дошкільного віку правил безпеки» надрукована в електронному науково-методичному  журналі  №1(5 2017 р.) «Житомирщина педагогічна» КЗ «Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти» Житомирської обласної ради.
 • Стаття на тему: «Компетентнісний підхід до розвитку особистості через впровадження освітньої програми «Впевнений старт»» надрукований в збірнику науково-методичних праць «Підготовка фахівців у контексті становлення Нової української школи» у 2018р..
 • Стаття з досвіду роботи: «Формування екологічно доцільної поведінки старших дошкільників в контексті освіти для сталого розвитку» надрукована в збірнику «Реалізація принципів педагогіки емпауерменту як ефективного механізму впровадження освіти для сталого розвитку дошкільників» КЗ «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» Житомирської обласної ради (травень 2017р.).
 • Друкації в фаховому журналі «Скарбничка вихователя дошкільного закладу» (лютий 2017 р.; листопад 2017 р. в складі творчої групи вихователів-методистів ДНЗ під керівництвом Орлової О.А. , кандидата педагогічних наук, ст. викладача кафедри суспільно-гуманітарних дисциплін, методиста з дошкільного виховання КЗ ЖОІППО).

Досвід вихователя ЖДНЗ №43 Вітенко Тетяни Володимирівни на тему: «Сучасні підходи до розвитку творчих здібностей дітей молодшого дошкільного віку з використанням нетрадиційних технік малювання» надрукований в збірнику науково-методичних праць «Сучасні тенденції і пріоритети компетентнісного підходу в підготовці майбутніх фахівців дошкільної та початкової освіти» ЖДУ ім. І.Франка у 2016р..

Досвід вихователів ЖДНЗ №43:

 • Бруховської Валентини Петрівни на тему: «Універсальний дидактичний розвивальний посібник як засіб розвитку пізнавальної активності дошкільників» надрукований у збірнику науково-методичних праць «Підготовка фахівців у контексті становлення Нової української школи» у 2018р.;
 • Марчук Юлії Володимирівни на тему: «Театральна діяльність як засіб формування діамонологічної компетенції старших дошкільників» надрукований у збірнику науково-методичних праць «Підготовка фахівців у контексті становлення Нової української школи» у 2018р..