Новини

22.Гру.2018

29.11.2018 р.  у   Житомирському  дошкільному навчальному закладі №43  згідно плану НМЦ департаменту освіти Житомирської мicькoї ради було проведено методичне об’єднання   з освітніх ліній «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі», «Гра дитини» для вихователів  закладів дошкільної освіти м. Житомира    на тему: «Інтеграція  ігрових та діяльнісних LEGO-технологій в освітній процес закладу дошкільної освіти» В рамках методичного об’єднання    учасникам було … Продовжити читання “Методичний захід”

Детальніше
26.Лис.2018
Зустріч з патрульною поліцією

     22.11.2018 року  в  Житомирському дошкільному навчальному закладі №43  в рамках Тижня безпеки дорожнього руху , з метою формування у дітей знань  про дотримання правил безпечної поведінки на дорозі,  було проведено тематичну, змістовну, цікаву зустріч  вихованців старшого та середнього дошкільного віку з  представниками   Управління патрульної  поліції м. Житомира.      Старший лейтенант  Панасюк І.С. … Продовжити читання “Зустріч з патрульною поліцією”

Детальніше
02.Чер.2018

Круглий стіл за участю батьків  дітей середнього дошкільного  віку   та педагогічних працівників    на тему: «Ефективність співпраці  педагогів і  батьків  у всебічному розвитку  життєво компетентної особистості  дитини» 10.05.2018 р. в  Житомирському дошкільному навчальному закладі №43  пройшло засідання  круглого столу за участю батьків  дітей середнього дошкільного  віку  та педагогічних працівників  на тему: «Ефективність співпраці  педагогів і  батьків  … Продовжити читання “Круглий стіл за участю батьків  дітей середнього дошкільного  віку   та педагогічних працівників.”

Детальніше
02.Чер.2018

Щорічний  міський мистецький фестиваль «Мати. Родина. Україна»          18.05.2018р. в рамках щорічного мистецького фестивалю «Мати. Родина. Україна» присвяченого  Дню матері та міжнародному  Дню  захисту дітей  в Житомирському дошкільному навчальному закладі №43  пройшов огляд членами журі фестивалю музично-хореографічної композиції: «У кожного на світі є  своя найкраща мама». Всі учасники освітнього процесу , а саме діти,батьки та педагоги … Продовжити читання “Щорічний  міський мистецький фестиваль «Мати. Родина. Україна»”

Детальніше
02.Чер.2018

Фізкультурне свято «Тато, мама і я – наша спортивна сім’я» 08.05.2018 р. в    Житомирському дошкільному навчальному закладі №43 в рамках  Тижня здоров’я пройшло фізкультурне свято  «Тато, мама і я – наша спортивна сім’я» за участю сімей вихованців та дітей старшої і логопедичної груп закладу. Метою  та завданням     проведення фізкультурного  свята    в закладі є : збереження … Продовжити читання “Фізкультурне свято «Тато, мама і я – наша спортивна сім’я»”

Детальніше