Новини

13.Лис.2023

Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейським офіцером громади розповіли дітям про Правила дорожнього руху, роботу світлофора, про що попереджають дорожні знаки та як правильно переходити дорогу.  Також поліцейські наголосили на обов’язковому використанні світловідбивачів на одязі, особливо у темну пору доби.  А інспектор-кінолог продемонстрував дітям роботу свого чотирилапого помічника. Така невеличка вистава викликала щире захоплення дітлахів. … Продовжити читання ““Не розгубись у темряві “”

Детальніше
13.Лис.2023

Квадрокоптер DJI Mavic 3 Fly More Combо передали для ЗСУ вихователі та вихованці дошкільного навчального закладу №43. Придбали за запитом 30 ОМБР відділення 2 реактивного артилерійського взводу реактивної артилерійської бригади. До акції ” МАЛЕНЬКА ЧАСТИНКА ВЕЛИКОГО ПТАХА”доєднались працівники, батьки, вихованці, випускники дошкільного навчального закладу. Кожен вклад у нашу спільну перемогу безцінний.  Підтримаємо наших Захисників! Наближаємо … Продовжити читання “Допомога ЗСУ”

Детальніше
13.Лис.2023

Ознайомтеся з симптомами, шляхами інфікування та з тим, як уберегтися від хвороби.

Детальніше
09.Лис.2023

09 листопада  у нашому дошкільному закладі відбулася цікава подія: представники Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) завітали до нас та провели урок з безпеки для наших дітей. Вони показали дітям, чим вони займаються у роботу зі збереженням безпеки та допомогою в надзвичайних ситуаціях. Це була чудова навчальна можливість для дітей дізнатися більше про безпеку та … Продовжити читання “Зустріч з представниками ДСНС”

Детальніше
02.Жов.2023

 

Детальніше