Новини

12.Бер.2021
Масляна

Масляна – це яскраве веселе свято, яке покликане проганяти зиму і закликати весну, пробуджувати природу і сонячне тепло. Люди з давніх часів порівнювали весну з новим життям, славили Сонце, яке давало настрій і щастя всьому живому. Масляна є одним з найстаріших свят слов’янських народів. Справжня забава, яка зберегла свої традиції в наші дні. Це смачне … Продовжити читання “Фізкультурно-музичне свято «Весела Масляна»”

Детальніше
26.Лют.2021
Леся Українка

Хто ця дівчинка білява? Запитаю я всіх вас  Про її велику славу, Чули, певно, ви не раз! Звалась Леся Українка. Добре це запам’ятай, Що палки вірші писала, Що любила рідний край   В нашому закладі дошкільної освіти пройшов  тиждень знайомства з життям і  творчістю  всесвітньовідомої української письменниці, перекладача, драматурга, культурного діяча та поетеси Лесі Українки. … Продовжити читання “До 150-річчя з дня народження Лесі Українки”

Детальніше
25.Лют.2021
Зимові ігри

Зима – найвеселіша і радісніша пора року. Зима для дітей – це час активних ігор і веселих розваг. Немає жодної дитини, яка б не любила зимових забав і не мріяла би взимку швидко піти на вулицю і пограти. Так і в нашому садочку з дошкільнятами була проведена спортивна розвага на свіжому повітрі, де вони мали … Продовжити читання “«Зимові спортивні ігри»”

Детальніше
23.Січ.2021
День Соборності України

22 січня відзначають День Соборності України – свято, яке символізує єдність українських земель. Ми сильні – коли Ми єдині! Дошкільнята теплом своїх долоньок і сердець вітають усіх   українців зі святом.   «День Соборності сьогодні В нашій славній Україні. Ми бажаєм, щоб були Всі згуртовані, єдині»

Детальніше
23.Січ.2021
Новорічний калейдоскоп

  Цикл Різдвяних та новорічних свят завершився, але залишив по собі багато незабутніх спогадів.    Педагогічний колектив, діти та їхні батьки докладали багато зусиль, щоб святкування були яскравими, цікавими, наповнені позитивними емоціями.  Всі заздалегідь готувалися: вчилися прикрашати групові кімнати, ігрові майданчики, розучували вірші, пісні, щедрівки, колядки тощо.    Святкова атмосфера була відчутна протягом всього часу.

Детальніше