Новини

20.Січ.2020

Тільки в нашого народу, Є таке чудове свято, Щоби через дві неділі, Новий рік знов зустрічати. Будьте ж вдвічі щасливіші, Ще багатші й здоровіші, Радості на цілий вік, Зичить Старий Новий рік!     14 січня – свято Василя, Старий Новий рік. З метою поглиблення знань дітей про  свята та  традиції  нашого народу вихованці та педагоги  … Продовжити читання “Добрий вечір, щедрий вечір!”

Детальніше
20.Гру.2019

    17.12.2019 року  у   Житомирському  дошкільному навчальному закладі №43  згідно плану НМЦ департаменту освіти Житомирської мicькoї ради було проведено методичне об’єднання   з освітніх ліній «Дитина в природному довкіллі», «Дитина в світі культури» для вихователів  закладів дошкільної освіти м. Житомира    на тему: «Куточок природи. Організація діяльності дітей  в куточку природи в сучасному дошкільному закладі»   … Продовжити читання “Методичний захід”

Детальніше
03.Гру.2019

Участь у дитячій виставці-конкурсі «Професії майбутнього» у рамках всеукраїнського фестивалю гри навчання і натхнення «Play Fest»     Заклад дошкільної освіти №43 м. Житомира в статусі учасника вперше приймав участь в архітектурному фестивалі. Проєкт виявився пізнавально – дослідницьким. Діти вивчали, пізнавали, а також разом з батьками дізнавалися багато цікавого про рідний край, про професії, які … Продовжити читання “Виставка-конкурс «Професії майбутнього»”

Детальніше
22.Гру.2018

29.11.2018 р.  у   Житомирському  дошкільному навчальному закладі №43  згідно плану НМЦ департаменту освіти Житомирської мicькoї ради було проведено методичне об’єднання   з освітніх ліній «Дитина в сенсорно-пізнавальному просторі», «Гра дитини» для вихователів  закладів дошкільної освіти м. Житомира    на тему: «Інтеграція  ігрових та діяльнісних LEGO-технологій в освітній процес закладу дошкільної освіти» В рамках методичного об’єднання    учасникам було … Продовжити читання “Методичний захід”

Детальніше
26.Лис.2018
Зустріч з патрульною поліцією

     22.11.2018 року  в  Житомирському дошкільному навчальному закладі №43  в рамках Тижня безпеки дорожнього руху , з метою формування у дітей знань  про дотримання правил безпечної поведінки на дорозі,  було проведено тематичну, змістовну, цікаву зустріч  вихованців старшого та середнього дошкільного віку з  представниками   Управління патрульної  поліції м. Житомира.      Старший лейтенант  Панасюк І.С. … Продовжити читання “Зустріч з патрульною поліцією”

Детальніше