Новини

17.Вер.2020

Свято Дня міста Житомира відзначається в другу суботу вересня.  Старші дошкільнята теж готували рідному місту вітання з днем народження. Головною метою було як можна глибше пробудити в дитячих серцях любов до рідного міста, його багатства та різноманітності природи , культури, звичаїв. Рідна домівка, мала батьківщина, отчий край, велика Україна – завдяки усвідомленню цих понять формуються … Продовжити читання “День міста очима дошкільнят”

Детальніше
10.Вер.2020

    Перший осінній день – особливий та урочистий для кожного, а передусім для дітей. Сприяти усвідомленню старшими дошкільниками цінності знань, викликати веселий та радісний настрій, дружні взаємини,  бажання до відкриттів допомогла запропонована розвага «Незнайко в дитячому садку».      Це свято було незабутнім з урахуванням роботи закладу дошкільної освіти  в умовах адаптивного карантину з … Продовжити читання “Перший осінній день”

Детальніше
01.Вер.2020
памятка про короновірус
Детальніше
16.Чер.2020
день вишиванки

День вишиванки – всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. З цим святом неповторної, барвистої української культури вітали (дистанційно)  вихованці  ЖДНЗ № 43. Вишиванка символізує зв’язок поколінь,  будить високі патріотичні почуття в серці кожного українця. Вишита сорочка – свого роду оберіг, символ здоров’я, добробуту та краси, щасливої долі й … Продовжити читання “21 травня День вишиванки.”

Детальніше
09.Чер.2020

Презентуємо підсумок нашої роботи у рамках Всеукраїнського фестивалю гри, навчання та натхнення Play Fest – 2020 на тему “Успіх”.      Шукаючи шляхи до успіху ми зупинились на тому, що успіх в простих речах, він зовсім поруч і починається з дитячого садочка. Для того щоб краще розкрити наше бачення «успіху» обрали тему: «Успішний заклад творців майбутнього». … Продовжити читання “Навчання та натхнення Play Fest – 2020 на тему “Успіх””

Детальніше