Новини

01.Вер.2021
День знань

1 вересня в Житомирському дошкільному навчальному закладі №43 традиційно святкували День знань на тему «Україна – єдина країна», приурочено до тридцятої річниці Дня Незалежності України. Діти почесно виконували  гімн України, співали  пісні та декламували вірші про рідну країну – Україну. Дуже гарний флешмоб «Ми українці», презентували діти старшого дошкільного віку. На завершення всі учасники свята … Продовжити читання “ВІТАЄМО З ДНЕМ ЗНАНЬ! (2021)”

Детальніше
21.Сер.2021

Вітаємо творчий колектив Житомирського дошкільного навчального закладу №43 з успішною перемогою  в Play Fest 2021 в номінації  «Книга як світ можливостей». Наш заклад дошкільної освіти №43 в статусі учасника втретє приймає участь в реалізації проєкту для ЗДО у рамках Всеукраїнського фестивалю гри, навчання і натхнення Play Fest 2021 . Дитячий садок  – це той світ … Продовжити читання “Вітаємо творчий колектив в номінації «Книга як світ можливостей»”

Детальніше
01.Чер.2021

Щороку, в перший день літа, відзначається Міжнародний день захисту дітей — прекрасне свято радості та надії. Дитинство – це чудова пора надій і сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. Діти – це майбутнє нашої держави, яке формується в сьогоденні. Міжнародний день захисту дітей – це нагадування дорослим про необхідність дотримання прав дітей на життя, … Продовжити читання “1 червня 2021 року – Міжнародний день захисту дітей.”

Детальніше
28.Тра.2021

Випускний бал у дитячому садку — це завжди важлива подія, яка стає невід’ємною частиною життя дошкільнят та їхніх батьків. Дітям доводиться розлучатися з хорошими друзями та добрими й улюбленими вихователями. Та це не день для смутку, а велика подія, бо випуск — це маленька сходинка до нового життя. І тому випускне свято завжди особливе.      … Продовжити читання “Випускний бал 2021”

Детальніше
22.Тра.2021

З 17.05 по 21 .05.2021 року в Житомирському дошкільному навчальному закладі №43 пройшов Тиждень безпеки дитини. В рамках Тижня безпеки  педагогічний колектив приділяв особливу  увагу  активній  соціальній  позиції стосовно особистої безпеки, власного життя та здоров’я.  Безпека дитини дошкільного віку – це важлива соціально-педагогічна проблема сучасності. Відповідальне ставлення до власної безпеки потрібно розвивати на всіх етапах … Продовжити читання “Тиждень безпеки дитини”

Детальніше