Правила прийому

01.Вер.2020
правила прийому під час карантину

Всі ми мусимо усвідомити: так, як раніше, вже не буде. Карантин вніс жорсткі корективи в звичне життя, і дитячі садки працюють за нових умов з дотриманням низки санітарних вимог. Найперше, до дитячих садків не допускатимуться діти та працівники із ознаками гострих респіраторних захворювань та температурою вище 37,2. Навіть якщо хтось із батьків, поспішаючи на роботу, спробує “нагодувати” … Продовжити читання “Правила роботи дитсадків під час адаптивного карантину”

Детальніше
01.Вер.2020
порядок прийому

ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ: ЯК ЗАПИСАТИ ДИТИНУ ДО ДИТЯЧОГО САДОЧКА Обрати дитячий садок. Відвідати заклад і дізнатись у завідувача про наявність вільних місць, а також про порядок зарахування дітей. Для прийому до закладу дошкільної освіти загального розвитку надати в дитячий садок: заяву батьків або осіб, які їх замінюють; медичну довідку про стан здоров’я   дитини   з … Продовжити читання “ПРАВИЛА І ПОРЯДОК ПРИЙОМУ ДО ДНЗ”

Детальніше
30.Сер.2020

Правила роботи дитсадків під час адаптивного карантину.  Всі ми мусимо усвідомити: так, як раніше, вже не буде. Карантин вніс жорсткі корективи в звичне життя, і дитячі садки працюють за нових умов з дотриманням низки санітарних вимог. Найперше, до дитячих садків не допускатимуться діти та працівники із ознаками гострих респіраторних захворювань та температурою вище 37,2. Навіть якщо хтось … Продовжити читання “Правила роботи дитсадків під час адаптивного карантину”

Детальніше