Протидія булінгу

19.Вер.2022
Детальніше
19.Лис.2021

Консультація для батьків на тему: «Сім’я – простір без насильства» Сім’я повинна бути безпечною територією,­ де можна почувати себе комфортно і затишно­ де панує любов і злагода,­ де можна знайти захист від небезпек навколишнього світу. Але життя доводить,­ що реальна ситуація в сім’ї може бути дуже далекою від цієї ідилічної картини.­­ Сім’я може бути і … Продовжити читання “«Сім’я – простір без насильства»”

Детальніше
19.Лис.2021

Щорічно в Україні з 25 листопада до 10 грудня включно проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства». Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок. Прояви насильства супроводжують людство з давніх давен. Упродовж тисячоліть одна людина кривдить іншу людину, чинить … Продовжити читання “Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства»”

Детальніше
01.Вер.2020
Профілактика булінгу

В ЖДНЗ № 43 був проведений тренінг для педагогічних працівників на тему: «Булінг у освітньому закладі: причини, наслідки, допомога» Мета:  розвиток  у педагогів професійного рівня психологічної компетентності з питань профілактики булінгу, зокрема: -розширено інформацію про причини, прояви та наслідки булінгу; -вироблено важливі навички міжособистісної взаємодії учасників освітнього процесу з профілактики насилля. БУЛІНГ – це тривале … Продовжити читання “Булінг у освітньому закладі: причини, наслідки, допомога”

Детальніше